Pokonaj inflację z Pakietem Serwisowym Honda

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę zakupu pakietu serwisowego Honda. Zanim wykonasz pierwszy przegląd, skontaktuj się z dealerem.

Pakiety serwisowe
Pakiety serwisowe

Uzyskaj zamrożenie obecnych cen i to z rabatem do 15%*

Ciesz się tanim serwisem w ASO Honda przez 5 lat

*Wysokość rabatu skalkulowana jest w oparciu o detaliczną cenę przeglądów okresowych (zakupionych poza pakietem) przewidzianych do wykonania w okresie 5 lat z limitem do 100 000 km. Wysokość rabatu zależy od modelu oraz jego specyfikacji.
Podane ceny dotyczą Umowy serwisowej zawieranej na okres 5 lat z limitem do 100 000 km i obejmują koszt 5 przeglądów okresowych, które przewidziane są do wykonania w okresie pierwszych 5 lat lub do przebiegu 100 000 km. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przeglądów znajdują się w umowie serwisowej.
Oferta publikowana jest jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty handlowej.

Pakiet Serwisowy Honda

Pakiet Serwisowy Honda

Pakiet Serwisowy Honda to umowa serwisowa, która zawierana jest z Honda Motor Europe, oddział w Polsce. Usługi i czynności serwisowe wykupuje się na zasadzie przedpłaty. W okresie obowiązywania umowy wszystkie usługi wykonywane na rzecz klienta realizowane są przez sieć autoryzowanych serwisów Honda w Polsce.

Twoje korzyści

Twoje korzyści:

  • Pewność - pakiet obejmuje wszystkie przeglądy wg wskazań systemu przypominania o przeglądach wyświetlonych w samochodzie (SvRS)
  • Gwarancja kosztów - zapłata za usługi następuje w momencie wykupienia pakietu przeglądów
  • Jakość - pakiety zawierają wyłącznie oryginalne części i płyny eksploatacyjne Honda. Pełna ewidencja przeprowadzonych czynności
  • Komfort - wszystkie niezbędne a opłacone wcześniej czynności serwisowe (SvRS) zostaną wykonane w ASO Honda; będą one tworzyły historie auta
  • Atrakcyjna cena pakietu serwisowego Honda - rabat do 15% w stosunku do obecnej ceny przeglądów (zakupionych poza pakietem)
  • Wyższa wartość rezydualna samochodu
  • Możliwość finansowania w ramach Honda Financial Services.